İhtiyar Adam ve Silah izle | İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

İhtiyar Adam ve Silah

Orijinal İsmi: The Old Man & The Gun
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019
Süre: 93dk
Tür: Dram , Komedi , Suç
Yönetmen: David Lowery
Senarist: David Lowery, David Grann
Yapımı: 2018 - ABD
İhtiyar Adam ve Silah Filmi Full HD Fragmanı izle :

       
İhtiyar Adam ve Silah Filmi Konusu :
Yaşamı doyasıya yaşayan, hayata dört el ile tutunmuş birisi olan Forrest Tucker, bu yaşam biçimi ile çevresindeki insanların tepkisini çekmekle beraber buna aldırış etmeyen biridir. Kendine güvenen, hareketleri ile bunu çevresindekilere de gösterebilen bir kişiliğe sahiptir. Bu yaşlı adam hayatı boyunca tamı tamına on sekiz kez hapishaneden firar etmeyi de başarmıştır. Forrest Tucker ilerlemiş yaşına karşın yine cezaevinde bulunmaktadır, San Quentin Hapishanesinde cezasını çekmektedir ve 70 yaşındayken dahi hapishaneden kaçmayı yine başarabilmiştir. Polisler ve cezaevi yönetimi daha bu ihtiyar adamın hapishaneden nasıl olup da kaçabildiğini araştırırken Forrest Tucker’ın bambaşka bir icraatı ile daha şaşırırlar. 

Forrest Tucker sadece hapishaneden kaçmakla kalmamış bir de üzerine bir bankayı soymuştur. Artık yaşlı adam ile polisler arasında heyecan dolu bir kovalamaca başlar. Polis dedektifi John Hunt bu ekibin başındadır. Forrest Tucker’a gizli gizli hayran olmakla birlikte bu soruşturmayı yürütme görevi de kendisindedir. Tucker’ın peşinde sadece polisler yoktur, onu kirli geçmişine rağmen hala deliler gibi sevmekte olan Jewel’da yaşlı adamın peşinde maceraya sürüklenecektir.

İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi ne zaman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Oyuncular, İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Full izle, İhtiyar Adam ve Silah HD izle, İhtiyar Adam ve Silah tek Parça izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi izle
Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme